Hakkimizda

Dijital-Pazarlama-Egitimi.com

Dijital-Pazarlama-Egitimi.com, insanların dijital pazarlama hakkında bilgi edinme fırsatı sunan bir web sitesidir. Dijital pazarlama konusunda ücretsiz blog yazıları ve ücretli online video kursları var. Amaç, insanlara dijital pazarlamayı kolay bir şekilde öğretmektir. Ayrıca şirketlere ve serbest meslek sahiplerine ücretli danışmanlık seçeneği de sunuyoruz. Bir şirketin dijital kampanyalara ihtiyacı varsa, bu hizmeti şirketiniz için memnuniyetle üstlenebiliriz.

dijital pazarlama egitimi logo

Hikayemiz

2009 yılının sonunda „Kenzo Karagöz“ YouTube kanalı kurdum. Kenzo adı yalnızca bir takma ad olarak kullandım, böylece videoları izleyenler özel hesaplarımı bulamıyorlardı. YouTube kanalın amacı sportif başarılarım paylaşmaktı. Doğal Vücut Geliştirmecisiydim ve eğitim ile beslenme deneyimlerimi dünyayla paylaşmak istedim. YouTube kanalı hızla büyüdü ve birkaç ay içinde 100.000’den fazla abone oluştu. O zamanlar bu büyük bir başarıydı, kanal, Red Bull’dan hemen sonra Avusturya’daki en büyük ikinci YouTube kanalıydı. Hobimden para kazanabildim ve 18-23 yaşlarımda neredeyse dünyanın yarısını gezdim.

kenzo karagöz

Profesyonel sporcu kariyerimden sonra, youtuber olarak geçirdiğim süre boyunca edindiğim bilgileri profesyonelleştirmeye karar verdim. Bu yüzden Dubai’de Discover Middle East için dijital pazarlamacı olarak çalışmaya başladım. Sonuç olarak, Almanya, Avusturya ve İsviçre’deki en büyük turistik bölgeler için destinasyon pazarlamasını planlama ve yönetme fırsatına sahip olduğum HRS Group’ta kalıcı bir pozisyona girdim. 23-24 yaşlarımdayken milyonlarca euro değerindeki kampanyaları yönetebildim ve böylece sadece birkaçının sahip olduğu know ve bilgiyi biriktirdim.

dijital pazarlama egitimi hakkinda

Uzmanlığım performans kampanyalarıydı. Bunun anlamı: Satış! Satış & Satış! Turistik bölgeler söz konusu olduğunda, otellerin ziyeretcilerini ayırtmam gerekiyordu. Bu benim için çok eğlenceliydi ve arama motoru optimizasyonu, SEM, CMS sistemleri, e-posta pazarlaması, içerik pazarlaması ve sosyal pazarlama alanlarında profesyonel düzeyde çok güçlü bir şekilde kendimi geliştirebildim.

dijital pazarlama egitim hakkinda

Bir iş teklifinden sonra Singapur’a (Asya) taşındım. Dijital pazarlamanın biz Avrupalılardan daha gelişmiş olan ülkelerde çalışmak istedim. Singapur o yerlerden birisiydi ve kararımdan hiç pişman olmadım. Uzmanlık bilgimle, kampanyaları ve Singapur’daki Uluslararası Alman-Avrupa Okulu’nun dijital varlığını büyüttüm. Kampanyaların sonucu olarak okul başvurusu sayısını % 100 arttı ve yeni rekor kırdı.

hakkinda dijital pazarlama egitimi

10 yıllık mesleki deneyimden sonra, uzmanlık bilgimi bağımsız olarak insanlarla paylaşma zamanım gelmişti. Giderek daha fazla soru aldım ve ardından küçük kardeşimle birlikte Online Pazarlama Mentor Ajansımızı kurduk. Sadık ve uzun vadeli işbirliğimiz sayesinde, önceki işverenlerimden bazıları şirketlerinin kampanyalarını bize emanet ettiler, bu nedenle bir ajans olarak baştan karlı olduk. Zamanla müşteri sayısi arttı ve şimdi Abu Dabi, Singapur, Almanya, Türkiye ve tabii ki Avusturya’dan uluslararası şirketlerin kampanyalarıni yönetiyoruz.


Referanslarımız

Burada müşterilerimizden bazılarını görebilir ve onlar için neler yaptığımızı okuyabilirsiniz.

Discover Middle East

Dijital varlık oluşturduk ve sosyal medya kampanyalarına üstlendik.

HRS Group

Avusturya, Almanya ve İsviçre’deki turistik bölgeler için büyük uluslararası kampanyalar.

AK-Eletronik

Yeniden markalama, web sitesi ve dijital pazarlama kampanyaları. Satışlar önemli ölçüde arttı.

Pronto Food Services

Satışları artan e-ticaret mağazaları için dijital pazarlama kampanyaları.

Filmen-Lernen.com

Almanca konuşulan bölgedeki (Avusturya, Almanya ve İsviçre) en büyük film yapımcı platformunu kurduk.

Airporttransfer Tirol

Tirol’de havaalanı transferleri için İngiltere, Rusya ve Almanya’da uluslararası kampanyalar.


Bizim Takım

Halit Karagöz

Bachelor Degree in Communication Management & Marketing
– University of Applied Sciences Kufstein

Ali Karagöz

Bachelor Degree in Economics
– University of Innsbruck